Mio’nun Hikayesi

Dünyaya gelişini uzun zamandır bekleyen, sevgi dolu ailesi Melina’ya 2013 yılının soğuk bir Şubat gününde kavuşur..

Meraklı, güler yüzlü ve hareketli bir bebek olan Melina, ailesiyle, arkadaşlarıyla ve doğa içinde vakit geçirmeyi çok sever.

Yaşı ilerledikçe, kendi kıyafetlerini seçmeyi, zevkine göre kombinlemeyi ve annesinin makyaj malzemeleriyle “menkaj” yapmayı çok sever. Ama Melina bilir ki, menkaj sadece büyükler içindir ve büyüyünce o da yapabilecektir.

Hareketli mi hareketli, hoplayan, zıplayan Melina, kalın kıyafetler ve mini etekler yerine, tercihini içinde rahat hareket edebildiği şalvar pantolon, eşofman, tulumdan yana kullanır. Ve onları bereler, şapkalar, saç bantlarıyla kombinler. Tabi bazen o da giyer cici elbiseleri, tütüleri…

Melina hayvanları sever; onlarla konuşmaya, oynamaya, koşturmaya ve onları sevmeye, kucaklamaya bayılır.

Melina dünyayı sever; ağaçları, çiçekleri, bulutları, yıldızları, balonları, balıkları… Herkesi, herşeyi sevgiyle ve ilgiyle anlamaya çalışır.

Melina renkleri çok sever; hem resim yaparken bol bol kullanır onları, hem de günlük kombinlerinde. Sevdiği renkler de Melina gibi alışılmışın dışındadır.

Herkes Melina’nın tarzını çok beğenir. Büyük küçük herkes onu ve tarzını çok sever. Arkadaşları hep merak eder kıyafetlerini nasıl seçtiğini, kombinlerini nasıl yaptığını.

Ve bir gün Melina sevgisini ve ruhunu kattığı bu tarzını kendi gibi özgür ruhlu, sevgi dolu ve cool hisseden diğer kızlarla paylaşmaya karar verir.

…ve erkeklerle…

Çünkü Melina’nın kıyafetlerinin cinsiyeti yoktur.

Melina’nın tarzı, bütün çocuklar içindir.

2019 yılının kışında, 6 yaşına basmadan hemen önce, Melina sevgisi ve neşesiyle tüm çocukları Mio Design ile kucaklıyor…

Çok yakında konsept mağazalarda ve şu an online satışta…

class="site-footer" id="colophon" itemtype="https://schema.org/WPFooter" itemscope="itemscope" itemid="#colophon"